33 dní do Ranní Slávy

Maria

Zveme Vás k účasti na prodloužené novéně, kterou budeme konat ve farnosti Lukov a Kašava s názvem "33 dní do Ranní Slávy."  Tato novéná spočívá v každodenní modlitbě růžence, 3x za den modlitba Anděl Páně a meditacích, které se opírají o knihu Fr. Michaela Gaitleye. Tyto meditace pro Vás přeložili ochotní farníci z Lukova, Kašavy, Zlína, Vizovic a Rožnova pod Radhoštěm.  Novéna bude trvat 33 dní a začne v neděli 28.4.2019. K novéně se můžete přihlásit emailem a každý den Vám zašlu meditaci určenou pro daný den. Na závěr novény uděláme společně v kostele v Lukově zasvěcení Kristu skrze Pannu Marií. Pojďte s námi prožit měsíc květen ve společnosti významných mariánských ctitelů (Sv. Ludvíka z Montfordu,Sv. Maxmiliána Kolbeho, Sv.Matky Terezy a Sv.Jana Pavla II.)

Fr. Michael E. Gaitley, MIC, je členem Mariánů Neposkvrněného početí a autorem nejprodávanějších knih Utěcha Ježíšova Srdce (Consoling the Heart of Jesus), 33 Dní do Ranní Chvály (33 Days to Morning Glory) a Jednen, jsou Tři  (One Thing ,Three). Když necestuje, Fr. Michael žije a pracuje na Eden Hill v Stockbridge, Massachusetts, v sídle Národní svatyně Božského milosrdenství

Rezenze:

Tento návod Jak zvládnout sám odevzdání se do rukou naší Matky (do-it-yourself retreat) se dotýká inspirativního života svatého Ludvíka de Montfort a osobní cesty vynikajících moderních křesťanských modelů, jako je Sv.  Maximilian Kolbe, Svatá Matka Tereza a Svatý Jan Pavel II. Integruje základní pravdy naší víry, jako je naše křestní zasvěcení Bohu a Trojjediná podoba Boha našeho křesťanského způsobu života. Celkově vzato, 33 dní do ranní slávy je pohyblivá a transformativní cesta do láskyplného a mateřského srdce naší Blahoslavené Matky. Po přečtení této knihy můžete ocenit a pochopit více vlastní jedinečný a neopakovatelný vztah s ní.

- ARCHBISHOP ANTONIO J. LEDESMA, SJ

Arcidiecéze Cagayan de Oro, Filipíny

Tato jednoduchá kniha nám připomíná Mariinu touhu přivést nás všechny do milosrdného Ježíšova srdce. Na těchto stránkách jsem se setkal s jemnou matkou, kterou jsem tak dlouho miloval, a doufám, že dostaneš šanci setkat se s ní a spoléhat se na ni stejně jako já. Doporučuji vám - jednu z nejlepších knih o Marii!

- IMMACULEE ILIBAGIZA

Autor knih, Left to Tell a Panna Maria z Kibeho

Přístupná, živá, dokonce znepokojující kniha od Fr. Gaitleyho 33 dnů přináší mariánskou oddanost do moderního života každého z nás s obohacující čerstvostí. Tento návod k zasvěcení je naplněný vhledy a je velkoryse doplněný svatými spisy blahoslaveného Jana Pavla II. a dalších, napomáhá čtenáři otevřít dveře svého srdce dokořán milujícímu Ježíši skrze odevzdání se Jeho Matce, která první plně a dokořán otevřela své srdce Ježíšovi.

- CARL ANDERSON

Supreme Knight, Knights of Columbus